custom-banner

Aj pre čerstvých absolventov elektoretechnických škôl. Pozícia opravár elektrotechnických komponentov.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Priemyselný park Kechnec
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Výplatný termín vždy do 15tého nasledujúci mesiac.

    Bonusový systém:
    - dochádzkové bonusy, cestovné bonusy, osobnostné ohodnotenia za každý odpracovaný mesiac,
    - príplatky za prácu cez víkend,
    - príplatky za nočnú zmenu, nadčas, sviatok,
    - práca na zmluvu! Nejde o prácu na mesiac, ale o dlhodobé zamestnanie.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Získajte alebo zúročte svoje skúsenosti v oblasti pajkovania, ponuka je vhodná aj pre absolventov stredných škôl.

AKÁ BUDE VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ?
- oprava plošných spojov (§21)
- pájkovanie drobných komponentov,
- čítanie technickej dokumentácie,
- práca v sede pri pracovnom stole,
- 12 hodinová zmenovosť (denná, nočná, 2 dni voľno).

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY pre danú pozíciu:
- elektrotechnická stredná škola + §21,
- skúsenosť s opravou plošných spojov podľa výkresovej dokumentácie veľkou výhodou,
- ochota pracovať na zmenovosť,
- ochota pracovať v priemyselnom parku Kechnec.

Benefity a ďalšie výhody:

BENEFITY:
Úrazové poistenie zamestnancov iba v hodnote 1€.
Možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom.
Koordinátori sú pre Vás v spoločnosti pravidelne minimálne 2x do týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity