custom-banner

Hľadáme skúsených skladníkov pre logistickú spoločnosť. Mzda od 600€, nástup ihneď.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Priemyselný park Kechnec
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    620 EUR
    Výplatný termin vždy do 15tého nasledujúci mesiac.
    Ďalšie príplatky:
    - cestovný bonus za každy odpracovaný mesiac,
    - dva stravné lístky za každy odpracovaný deň.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Logistická spoločnosť v priemyselnom parku Kechnec, hľadá do svojho tímu šikovných skladníkov so skúsenosťami v skladoch.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- práca na VZV (podmienka je platné osvedčenie),
- skúsenosti s prácou na retraku,
- skúsenosti s prácou zo skladov (pickovanie, práca so skenerom),
- skúsenosti s príjmom materiálu.
- 12 hodinové zmeny.

VÝHODY:
- nástupná mzda od 620€ brutto,
- po skúšobnej dobe zaujímavý odmeňovací systém,
- dva stravne lístky za každý odpracovaný deň,
- zaujímavý sociálny program (bonusy pri narodeninách).

BENEFITY:
Úrazové poistenie zamestnancov iba v hodnote 1€.
Možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom.
Koordinátori sú pre Vás v spoločnosti pravidelne miniálne 2x do týždňa.

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY:
- skúsenosti s prácou v skladoch sú podmienkou!
- platné osvedčenie na VZV.

Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity