Hľadáme realitného makléra – profesionála v obchodovaní

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Súčasný stav na realitnom trhu – nízke úrokové miery a narastajúce ceny nehnuteľností – predstavujú ideálny štart pre kariéru realitného makléra. Dopyt po nehnuteľnostiach umožňuje rýchlejšie realizovať predaj a zabezpečiť si tak dostatočný príjem.
Realitný maklér by mal mať všeobecný prehľad a pracovať samostatne. Vo svojom okolí by mal byť akceptovaný a vnímaný ako spoľahlivý a seriózny partner.
Profesia realitného makléra predstavuje od začiatku aktívny a zaujímavý pracovný život, ktorý denne so sebou prináša nové výzvy, možnosti, nové kontakty a skúsenosti.

Prácu realitného makléra Vám ponúkame v týchto mestách: Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Dolný Kubín, Námestovo, Martin, Žilina, Čadca
Zvolen, Lučenec, Žiar nad Hronom, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Banská Bystrica, Banská Štiavnica
Cieľom našej spoločnosti je vytvárať v každom meste zastúpenie realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Plánujeme vytvoriť sieť kvalitne poskytovaných služieb a šíriť tak naše dobré meno.

Náplň práce:

• Ponuka kvalitných služieb pri predaji, kúpe, prenájme nehnuteľností pre všetkých klientov, koľkých časovo zvládnete (je len na Vás, koľko času tejto práci venujete)
• Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností, ich nábor, prezentácia a realizácia obhliadok nehnuteľností s klientom
• Komunikácia s klientom a starostlivosť o jeho nehnuteľnosť
• Komunikácia s potenciálnym kupujúcim a vyhľadávanie vhodnej nehnuteľnosti
• Správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností

Benefity a ďalšie výhody:

Naše ponúkané výhody:

• Pravidelné interné školenia Akadémie CASSOVIA REALITAS
• Pre tých, ktorí majú chuť pracovať a majú voľný čas ponúkame aj prácu popri súčasnom zamestnaní.
• Spolupráca s realitnou kanceláriou ocenenou za poskytovanie kvalitných služieb.
• Zaujímavé finančné ohodnotenie na základe provízie a možnosť rastu na manažéra pobočky.
• Garančný fond CASSOVIA REALITAS – jedinečný produkt pre maklérov, forma odmeny pre lojálnych maklérov.

Prečo sa stať realitným maklérom práve v CASSOVIA REALITAS:

• Technologická a manažérska vyspelosť - ľahšie získavanie klientov, komunikácia s klientom
• Dlhodobé rozvíjanie a zavádzanie nových postupov a nasledovanie trendov, ktoré nájdete v realitných kanceláriách, napr. v Londýne, New Yorku atď..
• Vyspelosť nášho systému zameraného na detaily

Výhody , ktoré vieme zabezpečiť získate najobjektívnejšie porovnaním s našou konkurenciou. Pokiaľ veríte že skúsenosti a služby ponúkané našim klientom by presvedčili aj Vás, radí Vás privítame v našom tíme.

Realitný maklér CASSOVIA REALITAS je schopný ihneď po zaškolení vykonávať svoju prácu, bez náročnej administratívy pod značkou kvalitnej realitnej kancelárie na Slovensku.
Systém našej vzájomnej spolupráce vychádza z nami nadobudnutých poznatkov o slovenskom realitnom trhu a z potrieb realitného makléra. Realitný maklér je v prvom rade obchodník, to si uvedomujeme od začiatku. Odbremeníme Vás od poplatkov, náročnej administratívy, marketingu, sledovania legislatívnych zmien, či právneho a daňového poradenstva.

Ak sa chcete spojiť s partnerom, ktorý Vám ukáže, ako sa nehnuteľnosti predávajú a dokáže Vám poradiť aj v náročných obchodoch a dotiahne ich spolu s Vami do úspešného konca - staňte sa súčasťou nášho tímu.

Naše garantované výhody bez akýchkoľvek poplatkov:

• Odborné zaškolenie interným vzdelávacím systémom Akadémie CASSOVIA REALITAS i neustále ďalšie vzdelávanie.
• Software, ktorý zabezpečí export na viac ako 100 realitných serverov
• Priame zaslanie kontaktov na klienta - kupujúcich i predávajúcich
• Prideleného právnika
• Prideleného obchodného manažéra
• Pravidelné zasielanie aktuálnych noviniek z realitného trhu
• Poistenie činnosti „predaj a prenájom nehnuteľností“ (max. výška krytia 166 000 €/1 obchod)
• Prepracovaný systém na predaj nehnuteľností
• Nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
• Výška Vášho zárobku je priamo úmerná množstvu Vašich predajov

Celý rad výhod a systém vzdelávania nájdete na našej web stránke www.cassoviarealitas.sk/kariera

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme ľudí, ktorí majú predpoklady stať sa profesionálnymi obchodníkmi v oblasti realít a vedia, čo obchodovanie a predaj predstavuje a čo ponúka. Požadujeme minimálne 2 – ročnú prax v obchode (nie je špecifikované) alebo v odbore bankovníctvo a poisťovníctvo.

Všeobecne požadované znalosti:

Pozícii vyhovuje tiež uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I., II. III. Stupňa

Zameranie, odbor:
odborný predajca, obchodník

Znalosti:
Anglický jazyk – výhodou
Počítačové znalosti na používateľskej úrovni: Microsoft Excel, Word – základy
Vodičský preukaz: sk. B
Pozícia vhodná pre absolventa: Nie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B