startgroup

Montážnik

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice, Okres Martin, Okres Žilina
Košice, Martin, Žilina

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových presklení balkónov, zastrešenie bazénov, hliníkových zábradlí hľadáme šikovných montážnikov.

Hľadáme montážnikov na živnosť, 2-3 montážnici do každého spomínaného mesta (Košice, Martin, Žilina)
Pracuje sa cez sezónu, cca od apríla do decembra (január - marec sa nepracuje).
Odmeňovanie na základe provízie za realizovanú montáž.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Práca na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť (najideálnejšie skúsenosť s osadzovaním okien, bazénov, zábradlí)