Obchodný zástupca

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Ide o prácu v kancelárii na pobočke firmy, náplň zahŕňa:
- tvorba databáz z firemných zdrojov na základe interného know-how
- telefonické kontaktovanie klientov
- vedenie obchodného jednania
- následne spracovanie administratívnej agendy s nimi
- administratíva a korešpondencia
- komunikácia s partnerskými spoločnosťami

Nejde o oslovovanie zákazníka formou systém door-to-door, alebo anketou, či oslovovanie známych.

Pracovná doba je stanovená podľa dohody s riaditeľom pobočky, zároveň čiastočne je flexibilná.

Výhodou sú prvé expresné výplaty do 5 dní od spracovania agendy jednotlivého projektu so zákazníkom, priemerný zisk je 200 eur/ na projekt.

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu manažér po polroku praxe.

Benefity a ďalšie výhody:

Zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie, vyplácanie objemových provízií + fixov
• priestor na rast a sebarealizáciu
• príjemné pracovné prostredie
• teambuildingové akcie a rôzne iné benefity
• možnosť časovej flexibility

Informácie pre uchádzača:

Máte radi živú prácu, a stereotyp Vás zabíja ?
Považujete za Vaše silné stránky komunikačné, organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie ?
Hľadáte inovatívne veci ktoré žiadna iná spoločnosť nemá?
Viete, že ste narodený pre úspech a ľútosť nechávate iným ?
Ste typ, ktorý hľadá prácu, ktorá dáva zmysel a dokáže zabezpečiť vysoký štandard Vám a Vašej rodine ?

Radi by ste fungovali na báze klientských centier?
Ak ste si na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, táto pozícia môže byť pre Vás ideálnou príležitosťou pre Vašu realizáciu - hľadáme tých čo hľadajú.

Všeobecne požadované znalosti:

• komunikačné zručnosti
• samostatnosť, zodpovednosť
• organizačné schopnosti a flexibilita
• zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť
• pracovitosť, vytrvalosť, cieľavedomosť a pozitívne myslenie
• rýchle učenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B