custom-banner

Skladník (picker) s VZV - zaujímavá pracovná ponuka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    700 - 850 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Personálna spoločnosť Adecco Slovakia s.r.o. príjme skladníkov (pickerov) do Senca.

Pracovná náplň:
- Vykládka tovaru z kamiónu na príjmovú plochu,
- Kontrola kompletnosti tovaru podľa dodacieho listu, vizuálna kontrola neporušenosti tovaru,
- Príjem a výdaj z a do skladu na základe vykládkoveho bordera a nákladkových listov - manuálne alebo prostredníctvom VZV, paletového vozíka
- Pomoc pri nakládkach rozvozových áut, manuálne alebo prostredníctvom VZV, paletového vozíka
- V prípade nekompletnosti tovaru alebo v prípade jeho poškodenia zapísanie do CMR, vypísanie protokolu o poškodenej zásielke a informovanie referenta na oddelení logistiky, vyhotovenie fotodokumentácie
- V prípade, že tovar nie je paletizovaný, fyzická paletizácia tovaru,

Platové podmienky:
- základná mesačná mzda: 700Eur/mesiac
- výkonnostný bonus: 150Eur/mesiac
- stravné lístky: 3,20Eur

Podmienky:
- preukaz na VZV (PLATNÝ) - PODMIENKA
- prax v logistickom sklade a prácou so skenom PODMIENKOU
- bezproblémové dochádzanie na 3 zmeny

Informácie pre uchádzača:

- práca na HPP, prestup po 2 mesiacoch priamo do kmeňa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie