#TsmeMy

    Obchodník priameho predaja v Telekom Doma - Vhodné aj pre absolventov, ZA kraj

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj

    Pozícia / odvetvie

    Obchodný zástupca

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    KED PRIAMY PREDAJ TAK S NAJLEPŠÍMI

    Hľadáme obchodníkov, ktorých úloha bude:

    • vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov s produktmi spoločnosti Slovak Telekom ( Magio TV, Magio Internet, Mobilný hlas) v presne určenom regióne
    • komunikácia so zákazníkom, ktorá je vykonávaná formou priameho predaja
    • plnenie osobného plánu predaja

    Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor, s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodne poznatky.

    Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: McROY Slovakia, a.s.

    Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

    Benefity a ďalšie výhody

    možnosť budovania vlastného teamu obchodníkov
    • kariérny rast až na pozíciu manažér pobočky
    • Motivujúce platové ohodnotenie ( najvyššie odmeňovanie v segmente priameho predaja na Slovensku )
    • mobil, tablet aj na súkromné účely
    • služobné vozidlo
    • bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj,
    • know-how profesionálneho predajcu: Consultative sales approach®

    Termín nástupu do práce

    od 29.9.2015

    Termín ukončenia výberového konania

    23.10.2015

    Druh pracovného pomeru

    brigáda, živnosť

    Informácie pre uchádzača

    Informácie o výberovom konaní:
    1. Osobný pohovor s manažérom.
    2. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
    3. Produktové a predajné školenie.

    Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia na 1. kolo pohovorov. Za pochopenie ďakujeme.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    - pozitívny a aktívny prístup,
    - vysoké pracovné nasadenie,
    - zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti,
    - prezentačné zručnosti,
    - kreativitu.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!