startgroup

Lease Manager s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Prievidza
Prievidza

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý pôsobí v oblasti budovania a prenajímania priestorov hľadáme skúseného Lease Managera, ktorý sa bude zameriavať na vyhľadávanie klientov a ponúkať prenajímanie priestorov.

Náplň práce:

- Kompletné zabezpečenie leasingu v projektoch spoločnosti - vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov /nájomcov do novo vystavaných ako aj jestvujúcich nehnuteľností (výlučne retail/nákupné centrá, obchodné budovy) v rámci SR
- Jednania s potencionálnymi nájomcami priestorov
- Príprava nájomných zmlúv, dojednanie zmluvných podmienok príprava zmluvného vzťahu k podpisu
- Zodpovednosť za nastavenie a neustále monitorovanie stanovených cieľov - celkových finančných, technických a časových parametrov pripravovaného projektu
- Udržiavanie obchodných vzťahov, nájomných zmlúv s existujúcimi nájomníkmi
- Pravidelný monitoring trhu retail nehnuteľností
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových projektov /pozemkov, obchodných budov/ podľa definovaných parametrov
- Zabezpečovanie expanzných cieľov vybraných obchodných partnerov podľa ich požiadaviek

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Motivujúca variabilná zložka
- Služobné auto, služobný mobil a služobný notebook

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie
- Prax na pozícii leasing manažér, akvizičný manažér, realitný maklér, obchodný zástupca - výhodou
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ s výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami a potenciálom na biznis aktivity
- Aktívna skúsenosť s vyhľadávaním nových klientov, prenájmov a predajom obchodných priestorov/objektov - výhodou
- Skúsenosť s vyhľadávaním a prípravou nových vhodných projektov, skúsenosť v obchode s nehnuteľnosťami, znalosť realitného trhu obchodných priestorov, znalosť cien, technických a legislatívnych podmienok
- Akvizícia, návrh, príprava, výstavba, prenájom a predaj obchodných priestorov, obchodných centier
- Zodpovednosť za realizáciu projektov od akvizície a prvotného konceptu až po prenájom a následný predaj celej budovy/budov
- Skúsenosti s prípravou Investičných zámerov/Podnikateľských zámerov, rozpočtov, rôznych finančných produktov v súvislosti s prenájmom a predajom komerčných nehnuteľností
- Prehľad realitného trhu s dôrazom na znalosť problematiky obchodných priestorov
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti ako aj prezentačné schopnosti