Tantra masérka / masér

18.05.2017 Baracuda s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do našich luxusných Tantra salónov prijmeme zodpovedné slečny alebo pánov vo veku do 35r na pozíciu Tantra Masér/ka.

Práca je oficiálne na pracovnú zmluvu alebo na dohodu ak sa jedná o brigádu. Pracovná doba od 10.00 do 21.00.

Ponúkame nadštandardné ohodnotenie /od 2000€ mesačne-reál/ Uchádzačkám bez praxe zabezpečíme profesionálny kurz s certifikátom.

BENEFITY:

- Ponúkame bezplatne ubytovanie,

- zabezpečujeme bezplatne obedy priamo do salónov

- Masérky rozvážame do a zo salónov firemnými autami

- Masérkam firma platí bezplatný vstup do fitnescenta

- V salónoch máme internet a TV.

Ako jediný v lete realizujeme masáže s našimi top klientmi aj na veľkej luxusnej jachte na Dunaji! Takže práca cez leto vyzerá skôr ako dovolenka pri mori:)

Poprosíme len o naozaj seriózne záujemkyne, ktoré majú chuť pracovať, dobre si zarobiť a sú zodpovedné a spoľahlivé. Máme veľkú a stabilnú klientelu takže o prácu nie je núdza. Pracovať sa dá aj brigádne popri škole alebo zamestnaní.

Uchádzačky poprosíme zaslať stručný životopis a priložiť pár fotografií postavy a tváre na email, prípadne sms, whatsapp alebo viber - nše číslo 0940 500 400.
Ponúkaný plat:
od 3000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Práca je veľmi dobre ohodnotená a je možné ju vykonávať aj brigádne. Nadštandardné príjmy ! Vyplácame denne !
Iné výhody:
Dovoz stravy priamo do štúdia. K dispozícii Firemný automobil !
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Prevádzkovnie Gastronomických Prevádzok
Oblasť pôsobenia:
Reštaurácie, bary, jedálne a pod.
Adresa:
Baracuda s.r.o.
Muškátová 12
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
TantraStudio
Kresánkova, Bratislava, 82107, Slovenská republika
Tel: 0940500400