custom-banner

Účtovník v medzinárodnej spoločnosti - SAP, dodávateľské faktúry

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte skúsenosti v účtovníctve, ovládate prácu so systémon SAP a chcete sa posunúť ďalej? Náš klient - medzinárodná spoločnosť zo sektoru automobilovej výroby - ponúka príležitosť v tíme Accounts Payable - dodávateľské faktúry.

Náplň práce obsahuje:

- Denné spracovanie dodávateľských faktúr, aktívna komunikácia s dodávateľmi ohľadom účtovných nezrovnalostí a omeškania splatnosti
- Práca v systéme SAP a ďalších interných programoch spoločnosti
- Práca v tíme, denná komunikácia v anglickom jazyku
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti- Ukončené ekonomické vzdelanie (stredoškolské alebo vysokoškolské)
- Aktívna znalosť anglického jazyka (na úrovni C1)
- Skúsenosti na účtovnom oddelení, ideálne v zahraničnej spoločnosti (minimálne 1 rok)
- Práca so systémom SAP
- Ochota pracovať v tíme, orientácia na čísla, faktúry
- Precíznosť a dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)