custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náš klient, medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách na svete, práve teraz hľadá kandidáta na pozíciu Junior špecialista platieb s anglickým jazykom.

Tvojou náplňou práce bude:
- vytváranie platobných príkazov na úhradu v systéme SAP
- manuálne a automatické zadávanie odsúhlasených príkazov na úhradu
- odosielanie preddavkových platieb
- komunikácia s ďalšími internými oddeleniami/prevádzkami spoločnosti v prípade potreby

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka možnosť kariérneho rastu, a tiež rôzne finančné a nefinančné benefity, ako napríklad:
- interné školenia
- jazykové vzdelávanie
- teambuildingové aktivity a iné

Všeobecne požadované znalosti:

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie so zameraním na ekonómiu/účtovníctvo
- predchádzajúca prax na účtovníckej pozícii - nutná!
- aspoň základná znalosť systému SAP - výhodou
- pokročilá znalosť Microsoft Excel
- aktívna znalosť anglického jazyka - nutná! + ďalšie cudzie jazyky sú výhodou
- dobré komunikačné schopnosti, tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)