startgroup

Stavbyvedúci s autorizáciou

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, stavebnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou priemyselných, administratívnych a bytových objektov na území celej Slovenskej republiky hľadáme skúseného stavbyvedúceho.

Náplň práce:
- Riadenie majstrov a ďalších pracovníkov na stavbe
- Dodržiavanie kvality projektu
- Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
- Vypracovávanie súpisov vykonaných prác
- Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
- Riadenie prác subdodávateľov
- Kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
- Súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
- Dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Práca v úspešnom a dynamickom tíme
- Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. V prípade, že ste reagovali na podobný inzerát alebo ste s danou ponukou boli oslovení inou spoločnosťou neposielajte nám už svoje CV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania, príp. stredoškolské s maturitou
- Prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov nutná
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI ako stavbyvedúci
- Znalosť cudzieho jazyka výhodou

Počítačové znalosti - používateľ:
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- CENKROS plus - základy