custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame Vám zaujímavú prácu v spoločnosti pôsobiacej v oblasti strojárstva a plastovej výroby na pozícií, kde sa môžete zúčastňovať na zmenách produktov a procesov.
Od Vás sa bude vyžadovať porozumieť výrobným procesom v rámci spoločnosti a jej základným nástrojom a následne poskytovať podporu a zlepšenia týchto procesov.

Pracovná náplň:
- poskytovať podporu pri zabezpečovaní výrobných procesov
- spoluzodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI oddelenia (zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov na odpad, znižovanie nákladov na materiál, zvyšovanie ukazovateľov internej kvality, znižovanie počtu reklamácií)
- sledovať informácie o produktoch, procesoch a účasť na aktivitách výskumu a vývoja
- vedenie údajov týkajúcich sa produktov a procesov
- aktualizácia / zlepšovanie procesov týkajúcich sa výroby
- vedenie školení s cieľom zvyšovania kvalifikácie operátorov
- spolupodieľanie sa na plánovaní a realizácii aktivít preventívnej údržby
- podpora procesného technika

Všeobecne požadované znalosti:

- VŠ vzdelanie technického smeru – strojárske (výhodou lisovanie plastov)
- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
- komunikatívna znalosť AJ
- ovládanie práce s PC (MS Office)
- schopnosť navrhovať technické riešenia
- technické a logické myslenie
- samostatnosť a zodpovedný prístup

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa