custom-banner

Údržbár elektročastí PLC strojov a zariadení

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Máš dobré znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky, digitálnej riadiacej a regulačnej techniky? Bavia Ťa opravy na PLC a CNC strojoch? Si technický typ a nebojíš sa nových požiadaviek z oblasti výroby a údržby? Ak Ťa takáto práca baví, ponúkame Ti prácu v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením.

Pracovná náplň:
- Opravy a údržba montážnych liniek riadených PLC automatom (elektročasť, program).
- Oprava a údržba elektrických a elektronických častí CNC obrábacích strojov.
- Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení podľa pokynov technického nadriadeného resp. servisných manuálov.
- Zdokumentovanie realizovaných úprav, zálohovanie dát, obnova systému.

Všeobecne požadované znalosti:

- SŠ vzdelanie elektrotechnické
- preukázateľná elektrotechnická prax min. 1 rok
- odborná spôsobilosť podľa § 21, (optimálne § 22)
- znalosť čítania elektrovýkresov
- znalosť pneumatických a hydraulických schém – výhodou
- práca s PC, zálohovanie HDD, poznatky v opravách HW PC – výhodou
- schopnosť tímovej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou