custom-banner

Špecialista pohľadávok - Košice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme skúseného kandidáta s dobrou angličtinou na pozíciu účtovník vyšlých faktúr.

Náplň práce a zodpovednosti:

- účtovanie pohľadávok
- evidencia a účtovanie vyšlých faktúr
- kontaktovanie odberateľov ohľadom nezrovnalostí vo faktúre
- sledovanie interného procesu zaúčtovania
- reporting nesplatených pohľadávok
- účasť na mesačných uzávierkach

Požiadavky:

- VŠ ekonomického smeru
- prax na podobnej pozícii
- SAP
- dobrá znalosť AJ

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)