startgroup

Operátor vo výrobe, s ubytovaním a s dopravou

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- montáž a kompletizácia finálnych výrobkov
- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- nástup IHNEĎ
- nenáročná práca v stoji na 1/2/3 zmeny
- práca vhodná pre mužov i ženy

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- 520 - 550 eur brutto (základná hodinová sadzba + dochádzkový a výkonnostný bonus, pozičný príplatok + príplatky nad rámec zákona)
- 13ty a 14ty plat
- pozícia vhodná pre absolventov, manželské páry - práca na pracovný pomer
- zadarmo UBYTOVANIE aj DOPRAVA
- STRAVNÉ LÍSTKY V HODNOTE 60EUR ZDARMA
- výhodný sociálny program

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Kontaktujte nás na číslach:0902 934 056, 0914 330 507 . Stačí prezvoniť, alebo zaslať SMS a my Vás budeme kontaktovať.
Prípadne zašlite svoj životopis na našu emailovú adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- chuť pracovať
- zručnosť, presnosť, precíznosť, lojálnosť
- ČISTÝ REGISTER TRESTOV - podmienka
- dobrý zdravotný stav