startgroup

Samostatný účtovník - pre personálnu agentúru

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu personálnu agentúru hľadáme šikovného pracovníka na pozíciu Samostatného účtovníka so skúsenosťami na podobnej pozícii.

Náplň práce :

Kompletné vedenie finančného účtovníctva spoločnosti, a to najmä:

- Samostatné vedenie účtovných závierok, ako aj všetky daňové priznania (daň z príjmov právnických osôb a DPH)
- Účtovanie a daňová resp. účtovná kontrola prijatých účtovných dokladov
- Vystavovanie faktúr
- Vedenie evidencie HIM, DHIM a NHIM organizácie, zaraďovania a vyraďovania majetku
- Spracovanie odpisovania majetku
- Vypracovanie daňového priznania DPH
- Ročné spracovanie dane z príjmov právnických osôb
- Vypracovanie štatistických a iných výkazov
- Sledovanie legislatívy súvisiacej s prácou na tejto pracovnej pozícii
- Vypracovávanie interných smerníc vo vzťahu k účtovníctvu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v úspešnej personálnej agentúre
- Možnosť kariérneho rastu
- Štandardné firemné benefity - mobil, stravné lístky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Tým, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Na pohovor budú uprednostnení kandidáti, ktorí ovládajú cudzí jazyk.
Prosíme kandidátov, ktorí už reagovali na tento inzerát a neboli doteraz pozvaní na pohovor, aby už neposielali svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania s maturitou
- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
- Praktické skúsenosti min. 2 roky na podobnej pozícii
- Znalosť cudzieho jazyka na pokročilej úrovni veľkou výhodou
- Skúsenosti s účtovným programom SOFTIP, príp. Profit, SAP sú nutné

Osobnostné predpoklady :

- Zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre povinnosť
- Svedomité plnenie pracovných úloh
- Vysoká miera samostatnosti
- Lojalita voči zamestnávateľovi