Hľadáme elektrikárov do Nemecka

25.06.2017 AS-SPOL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zapájanie rozvádzačov, ťahanie káblov, bytová inštalácia. Ponúkame prácu elektromontážnikom v Nemecku, v Belgicku. Práca je uzatvorená pracovnou zmluvou na dobu neurčitú, zamestnávateľ hradí odvody sociálne a zdravotné, ďalej hradí cestu a ubytovanie. Nástupný plat 9-10€/hod. Cestujeme služobnými autami VW Caddy a používame el. náradie HILTI. Pracuje sa cca 200 hod. mesačne. Turnusy sú 3-4 týždňové, potom sa prichádza na týždeň domov.
Ponúkaný plat:
od 1700 do 2300 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Zamestnávateľ hradí odvody, ubytovanie a cestu.
Termín nástupu do práce:
od 17.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Sme firma ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, zamestnávame ľudí prevažne vo Francúzsku, Nemecku a Belgicku a to nasledovné profesie: vodári, elektrikári, pilčíci, farmári, čašníčky.
Oblasť pôsobenia:
Elektrotechnický priemysel
Adresa:
AS-SPOL, s.r.o.
Mierová 1102/86
Stará Ľubovňa
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ján Šutor
Mierová 1102/86, Stará Ľubovňa, 06401, Slovenská republika
Tel: 0917970708

Reaguj na ponuku