startgroup

Super práca v čistom prostredí! Kontrolórka expedície v sklade.

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Senec

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- kontrola pripraveného tovaru na expedíciu podľa dodacieho listu
- následné systémové spracovanie zásielky
- práca vhodná len pre ŽENY

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v Senci. V prípade záujmu nás kontaktujte na telef. číslach 0903 737 597; príp. zaslaním životopisu.
Môžete nás navštíviť aj osobne na našej pobočke v Trnave.
Tešíme sa na Vás.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- práca na zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- práca na dlhodobý pracovný pomer s možnosťou získania pracovného miesta na dobu neurčitú
- miesto výkonu práce : logistický park Senec

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredné vzdelanie
- základy ovládania PC