startgroup

Máš platný VZV? Poď robiť pickera na hlavný pracovný pomer NIE brigáda!

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Senec

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v sklade na nízkozdvižnom vozíku
- naskladňovanie tovaru (podľa objednávok) pomocou skenerov na expedíciu
- práca so skenerom
- miesto výkonu práce : SENEC, logistický park
- dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme

Ponúkaný plat

760 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v SENCI.
V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 0902 934 044, 0903 737 597, príp. zaslaním CV.
Môžete nás navštíviť i osobne na našej pobočke v Trnave. Ďakujeme už teraz sa tešíme na budúcu spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu vo výške 3,30 eura
- práca na 3 zmeny (ranná od 06.00 -14.00 hod.; poobedná od 14.00 -22.00 hod.); nočná od 22.00 do 06.00 hod.
- kompletné zabezpečenie pracovných pomôcok
- práca na dlhodobý pracovný pomer s možnosťou získania pracovného miesta na dobu neurčitú
- možný nástup: IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- základné, príp. stredné odborné vzdelanie
- platný preukaz na NZV
- prax a zručnosť, šikovnosť