startgroup

Práca v sklade s balíkmi pre kuriérsku spoločnosť

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava-Trnávka

Pozícia / odvetvie

Pomocné práce a brigády

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ide o dlhodobú a fyzicky namáhavú prácu - triedenie, vykladanie, nakladanie príp. skenovanie balíkov.

Práca sa vykonáva na dve zmeny ranná od 5:30hod. do 10:00hod. a poobedná od 14:30hod. do 22:00hod.v centrálnom sklade zásielkovej spoločnosti od pondelka do piatku(víkendy sú voľné).Po poobednej zmene rozvezú ľudí domov v rámci Bratislavy.
Dohoda ohľadom zmien možná.

Práca je ohodnotená hodinovou mzdou 3,32 Eur/hod.

Ponúkaný plat

3 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

- flexibilita
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- dochvíľnosť

- uchádzač musí mať čistý výpis v registri trestov a seriózny záujem pracovať (treba doložiť)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou