startgroup

Operátor logistiky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Lozorno - logistický park

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v automobilovom priemysle (areál Logistického parku)
- práca na hlavný pracovný pomer
- zásobovanie výrobnej linky potrebným materiálom
- vykonávať potrebné práce v sklade, nakládka a vykládka kamiónov, stohovanie paliet v sklade

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať zaslaním svojho životopisu, prípadne telefonicky na uvedenom čísle.Ďakujeme

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- práca na HPP nie na brigádu
- hrubá hodinová mzda 3,69 eur + príplatky + osobné ohodnotenia do výšky 96 eur mesačne
- stravné lístky v hodnote 3,15/odpracovaný deň
- možnosť ubytovania s príspevkom 50%/mesačne + zabezpečená doprava z ubytovne zdarma
- doprava z blízkeho okolia za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- NUTNOSŤ vlastniť platný preukaz VZV
- skúsenosti s vedením VZV minimálne 1 rok
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke
- spoľahlivosť
- precíznosť a zodpovednosť
- chuť pracovať