startgroup

Hľadáme Researchera pre našu agentúru - absolventská prax /nutná evidencia na Úrade práce SVaR/

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu personálnu agentúru hľadáme dynamického a optimistického absolventa vysokej školy na pozíciu Konzultanta - Researchera.

Náplň práce :

- Aktívna spolupráca pri vyhľadávaní vhodných uchádzačov, priame oslovovanie a výber vhodných kandidátov na pracovné pozície
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov cez pracovné portály, internú databázu, sociálnu sieť, priame oslovenie, inzerovanie voľných pracovných miest
- Selekcia životopisov vhodných kandidátov, telefonická a mailová komunikácia s kandidátmi
- Zadávanie údajov do internej databázy, priebežná aktualizácia vhodných kandidátov
- Sledovanie konkurencie, pravidelný reporting
- Plnenie úloh podľa zadania vedúceho pobočky

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosť pracovať v najúspešnejšej personálnej agentúre za minulý rok /1. miesto z hľadiska hodnotenia uchádzačov/
- Získanie odbornej praxe na danej pozícii /v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť získať trvalý pracovný pomer a stabilnú prácu/
- Štandardné firemné benefity, mobil aj na súkromné účely
- Firemné akcie, teambuildingy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky a ste evidovaný na Úrade práce min. 1 mesiac a nemáte viac ako 26 rokov pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Posielajte svoje životopisy len v prípade, že spĺňate dané požiadavky. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie - odbory : psychológia, personálny manažment, príp. podobný odbor
- Podmienkou je evidencia na Úrade práce min. 1 mesiac
- Znalosť cudzieho jazyka na pokročilej úrovni
- Minimálne praktické skúsenosti na podobnej pozícii, príp. v oblasti interného HR počas VŠ
- PC zručnosti na užívateľskej úrovni, Excell na dobrej úrovni

Požiadavky na osobnosť kandidáta:

- Vysoká miera zodpovednosti, precíznosti a lojality
- Aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Tvorivý prístup k vyhľadávaniu vhodných kandidátov
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o možnosti absolvovať takúto prax získate priamo na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny alebo na stránke Úradu práce : http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/nastroje-aktivnych-opatreni-trhu-prace/prispevky-pre-obcana/51-prispevok-na-vykonavanie-absolventskej-praxe.html?page_id=12940