startgroup

Hlavný kuchár pre taliansku reštauráciu v Partizánskom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčiansky kraj; Partizánske
Partizánske

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, reštauráciu, ktorá sa zaoberá talianskymi jedlami pripravovanými z originálnych talianskych surovín, výrobou domácich cestovín, pizze na drevo a pod. hľadáme skúseného hlavného kuchára.

Náplňou práce hlavného kuchára je :

- Príprava denného menu, minutiek a jedál z jedálneho lístka.
- Denné menu bude tvorené z tradičných slovenských jedál.
- Tvorba jedálneho lístka, a la carte, menu, pizze, cestovín, slovenské jedlá.
- Dodržiavanie HCCP a ostatných noriem. Dodržiavanie presne stanovených postupov pri príprave jedál.
- Dbať o čistotu a poriadok na pracovisku.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu a kvality prác
- Možnosť osobného rozvoja, služobné cesty do zahraničia za účelom získavania nových skúseností
- Príjemný kolektív a pohodová pracovná atmosféra

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredné vzdelanie aj bez maturity - vyučený v odbore kuchár
- Minimálne 5 rokov praxe na pozícii hlavný kuchár, príp. šéfkuchár
- Platný zdravotný preukaz
- Nutná praktická skúsenosť s konvektomatom

Osobnostné predpoklady :

- Dodržiavanie noriem, HACCP
- Chuť pracovať a učiť sa nové veci, zodpovednosť
- Samostatnosť, zručnosť pri príprave jedál, iniciatíva vytvárania nových jedál a jedálnych lístkov
- Jedná sa o otvorenú kuchyňu, kde má zákazník možnosť nazrieť a preto sa vyžaduje od pracovníka čisté oblečenie, slušné vystupovanie a ústretová komunikácia
- Pracuje sa dlhý, krátky týždeň