#TsmeMy

    Online Dizajnér

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Vykonávať analýzu a konzultáciu požiadaviek, technický dizajn riešenia, zapracovanie požiadaviek na zmenu / pridanie funkcionality alebo produktov na online portáli.
    Zanalyzovať požiadavky zákazníka z IT pohľadu, vytvoriť odhad nákladov na implementáciu a vytvoriť popis dizajnu technického riešenia v súlade s firemnou metodikou.
    Navrhovať rozvoj existujúcich funkcionalít online portálu na základe potrieb business užívateľov a zákazníkov.
    Zodpovedať za kvalitu a dodržanie termínov pri riešení a implementácii požiadaviek.
    Participovať na riadení rozpočtu pre rozvoj zverených IT systémov.
    Spolupracovať na testovaní vyvíjaných funkčností.
    Participovať alebo samostatne vypracovávať metodiky, usmernenia, prevádzkovú, testovaciu a užívateľskú dokumentáciu k vykonaným zmenám. Zabezpečovať aktuálnosť dizajnovej dokumentácie.
    Riadiť spoluprácu s externými dodávateľmi IT riešení v rámci online portálu.

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    01.09.2015

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    analytické a logické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, tímová spolupráca

    Počítačové znalosti - programátor:
    Minimálne 5 rokov skúseností s vývojom komplexných Java/JEE riešení solutions na základe Liferay alebo iných portálových technológií (JSR 168/286 portlet špecifikácie).
    Minimálne 2 roky skúseností s architektúrou riešení na Liferay Portal technológii.
    Skúsenosť s princípmi OOP a UML, znalosť dizajnu web aplikácií.
    Skúsenosť s niektorými zo štandardných web technológií, napr. JSF, Spring, Hibernate alebo MVC.
    Skúsenosť s technológiami Jenkins, Maven, Ant, Subversion/Git a integračnými platformami.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!