startgroup

Travel agent (Cestovný konzultant) - ovládanie programu Amadeus

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme skúseného Cestovného konzultanta.

Náplň práce:
- Organizácia všetkých služobných ciest slovenských aj zahraničných pracovníkov spoločnosti
- Zodpovednosť za všetky plánované služobné cesty v súlade s globálnou a lokálnou politikou firmy
- Zabezpečenie prepravy pre pracovníkov firmy, formou leteckej a železničnej prepravy vrátane vybavovania cestovných lístkov
- Zodpovednosť za včasné rezervovanie hotelov (ubytovania), či prenájmu auta
- Podpora a starostlivosť o pracovníkov na služobných cestách

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Mimoriadne ročné odmeňovanie (jeden až dva mesačné platy)
- Príspevok na DDS
- Príspevok na cestovné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Prax ako administratívny pracovník, alebo asistent riadenia cestovného ruchu
- Minimálne 5 ročná prax v oblasti cestovného ruchu
- Znalosť softwaru Amadeus nutná
- Znalosť internetových stránok ako sú hotel.de a Avis
- Microsoft Excel, Word a Outlook na pokročilej úrovni

Osobnostné predpoklady:
- Spoľahlivosť
- Učenlivosť
- Tímový duch