startgroup

Účtovník /čka s aktívnym anglickým jazykom na skrátený úväzok 6 hod. denne

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme Účtovníka/čku na skrátený úväzok v trvaní 6 hod. denne.

Náplň práce:
- Účtovanie došlých a vyšlých faktúr
- Mesačné, kvartálne závierky a ročná závierka (účtovanie uzávierkových operácií)
- Účtovanie a následná kontrola účtov
- Čistenie účtov a odsúhlasovanie zostatkov
- Kontrola nezaplatených faktúr / otvorených položiek
- Kontrola a réžia požiadaviek zákazníka
- Mesačné odsúhlasovanie intercompany obratov a zostatkov v bilancii
- Zodpovednosť za platby, upomienky a ich kontrola
- Spoluúčasť / podpora pri auditoch
- Podpora kontrolingu
- Vypracovanie analýz a reportov
- Denná komunikácia v cudzom jazyku (Aj)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Mimoriadne ročné odmeňovanie (jeden až dva mesačné platy)
- Príspevok na DDS
- Príspevok na cestovné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie. V prípade splnenia podmienok je pozícia vhodná aj pre absolventa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na ekonómiu
- Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
- Podvojné účtovníctvo – pokročilý
- Fakturácia – pokročilý
- Hospodárska korešpondencia – pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Spoľahlivosť
- Húževnatosť
- Tímový hráč
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- Znalosť práce v systéme SAP výhodou