Produktový manažér pre platobné služby

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme šikovného človeka, ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:

*zabezpečuje vývoj a inovácie platobných produktov a služieb, primárne bezhotovostných transakcií zo zameraním na on – line realizáciu
*podieľa sa na nastavovaní obchodných podmienok a procesov k zvereným produktom
*zabezpečuje produktový management: cenotvorbu, sledovanie a implementáciu legislatívy, zadáva požiadavky na zmenu IS banky, spolupracuje pri tvorbe tlačív a zmlúv
*aktívne prináša nové návrhy, sleduje konkurenciu a trendy na trhu
*komunikuje s internými oddeleniami banky, ktoré sa podieľajú na tvorbe nového / upravovaného produktu (finančné, právne, IT)
*participuje na kľúčových projektoch banky

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto práce: Bratislava
* Ponúkaný plat (brutto): dohodou
* Termín nástupu: 1.8.2015, respektíve dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* minimálne požadované vzdelanie: VŠ
* prax vo finančnom sektore a skúsenosti v oblasti produktového manažmentu aspoň 2 roky
* skúsenosť s riadením menších projektov výhodou
* Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
* používateľská znalosť MS Office na pokročilej úrovni (Word, Access, Excel, PowerPoint)

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* pozitívny vzťah k novým technológiám
* tvorivý a samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
* dôslednosť, vytrvalosť
* komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
* schopnosť presadiť svoj názor, dobré vyjednávacie zručnosti
* výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
* schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci

Ponúkame

* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
* Už 22 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
* Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
* Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
* Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
* Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
* 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
* Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
* Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
* PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
* PB Partner – rozvíja obchod na poštách
* POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
* PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
* PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
* NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa