Inžinier automatizácie, Servisný inžinier

25.07.2017 S-Automation, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
SK - Nové Mesto n. Váhom,
DE - Mníchov, Stuttgart, Frankfurt,
Azia - Čína, Malajzia, Turecko
Amerika - USA,

Nemecko, Zahraničie ostatné; Bratislavský kraj; Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Oživovanie vysoko automatizovaných výrobných liniek (Slovensko/ Nemecko) a ich následné uvádzanie do prevádzky u konečného zákazníka (Ázia, USA a pod.). Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC softvéru pri optimalizácii chodu zariadenia. Správne nastavenie mechanických a pneumatických systémov pre dosiahnutie požadovaných rýchlostí. Učenie trajektórií robotov. Konfigurácia a optimalizácia parametrov procesov naprašovania, ultrazvukových procesov a iných. Kalibrácia, konfigurácia a optimalizácia parametrov laserov pre správne laserové procesy (zváranie, rezanie, vŕtanie, ablácia).
Upresnenie platových podmienok:
motivujúce nadštandartné finančné ohodnotenie
Iné výhody:
Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími špičkovými technológiami v priemysle, úzko napojenými na automatizáciu, výrobu obnoviteľných zdrojov energie ako Li-Ion baterií, fotovoltaických článkov a pod. pre celosvetovo známe spoločnosti. Perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania, platené kurzy PLC programovania, vhodné aj pre absolventov.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
31.8.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhodobé skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania a pod. Svoje pôsobenie rozširujeme aj do oblasti programovania riadiacich systémov PLC a robotov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý)
Nemecký jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
C/C++, Používateľ MS Windows
VŠ Elektrotechnická príp. Strojnícka. Skúsenosti z oblasti automatizácie, mechatroniky, senzoriky alebo obdobného odvetvia výhodou. Základy programovania PLC. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, vysoká flexibilita, ochota cestovať.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich nasledným uvádzanim do prevádzky. Mame dlhodobe skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukoveho zvárania a pod. Svoje posobenie rozširujeme aj do oblasti automobilového priemyslu programovaním riadiacich systémov PLC.
Oblasť pôsobenia:
Elektrotechnický priemysel
Adresa:
S-Automation, s. r. o.
Ondrejovova 15
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
S-Automation, s.r.o.
Ondrejovova 15, Bratislava, 82103, Slovenská republika

Reaguj na ponuku