startgroup

Operátor Výroby/Výroba autosedačiek Lozorno - poskytnuté ubytovanie a doprava

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Lozorno

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovitých a šikovných ľudí pre nášho klienta v automobilovom priemysle. Práca sa vykonáva v stoji pri montážnej linke-montovanie a skladanie autosedačiek v
4-zmennej (nepretržitej) prevádzke. Práca je vzhľadom na svoj charakter náročná. Zmeny sú ranná od 6:00-14:00, poobedná od 14:00-22:00, nočná od 22:00-6:00hod.
Doprava a ubytovanie je zabezpečené.

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Mzda 3,77 €/hod. brutto.
- príplatky: poobedná, nočná, nadčas, sviatok, víkend
- dochádzkové bonusy
- osobnostné ohodnotenie do výšky 96,- €
- preplatenie ubytovania 50%
- gastrolístky v hodnote 3,15 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené stredoškolské vzdelanie výhodou
- skúsenosť s pásovou výrobou - výroba autosedačiek (výroba v automobilovom priemysle výhodou)
- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, serióznosť!!!
- ochota učiť sa nové veci