Brigáda pri stavbe rodinného domu za 48 hodín - TRENČÍN 4. - 5. júla

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Trenčín - Chocholná
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,15 EUR/hod.
    50 eur na deň za 12 odpracovaných hodín.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 4.7.2015 do 6.7.2015

Pracovná náplň: Pomocné práv pri stavbe RD - upratovanie, nosenie stavebného materiálu a podobné pomocné práce

Hľadáme 8 šikovných pomocníkov pri stavbe rodinného domu v Trenčín - Chocholná. Stavba rodinného domu bude prebiehať 4. - 5. júla 2015 (piatok a sobota). Z pomocníkov sa vytvoria dve skupiny po 4 a každá skupina odpracuje dokopy 12 hodín denne (6 hodín práca, 6 hodín oddych, 6 hodín práca, 6 hodín oddych). Miesto na oddych zabezpečené - chata 3km od výstavby. Práce budú prebiehať 24 hodín denne, preto nutné 6 hodinové zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

Nadštandardné hodinové ohodnotenie
Zabezpečené jedlo a pitie počas celého výkonu práce
Luxusná chata na oddych

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno