Vzťahový manažér pre poistnú obchodnú sieť

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Do nášho tímu Poštovej Poisťovne a.s., dcérskej spoločnosti Poštovej banky, hľadáme šikovného človeka na pozíciu Vzťahový manažér pre obchodnú sieť pre oblasť stredného Slovenska (BB a okolie). Zamestnanec na tejto pozícii najmä:

* stanovuje obchodné ciele a stratégiu pre určenú obchodnú sieť
* má na starosti plnenie obchodného plánu v určenej oblasti
* vykonáva SWOT analýzu určenej obchodnej siete
* tvorí odhady očakávaných výsledkov
* nastavuje plány predaja
* rozvíja aktívny predaj produktov a starostlivosť o zverených klientov
* realizuje obchodno-produktovo-motivačné školenia určených produktov v určenej obchodnej sieti

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto práce: Banská Bystrica a okolie
* Ponúkaný plat (brutto): dohodou
* Termín nástupu: ASAP
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

* prax minimálne 3 roky v oblasti obchodu, alebo ako motivátor/školiteľ
* výborné komunikačné schopnosti
* samostatnosť a spoľahlivosť
* dobrá organizácia práce
* flexibilita, ochota práce v teréne (4 dni do týždňa v teréne)

Odborné a kvalifikačné predpoklady

* Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské vzdelanie ekonmického/manažéeskeho smeru
* znalosť retailového prostredia (obchod), informovanosť v oblasti poistenia
* MS Office (Word, Excel Outlook, PowerPoint) – pokročilá znalosť,
* vítaná je znalosť slovenského poisťovníckeho/bankového sektora
* znalosť anglického jazyka výhodou

Iné výhody

* motivačné platové ohodnotenie v závislosti od výsledkov predaja
* dynamické a otvorené pracovné prostredie
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* teambuildingové aktivity
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.

Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
* Už 22 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
* Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
* Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
* Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
* Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
* 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
* Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
* Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
* PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
* PB Partner – rozvíja obchod na poštách
* POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
* PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
* PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
* NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa