#TsmeMy

    Hľadáme nových kolegov do obchodného tímu Telekom Doma – Vhodné aj pre absolventov, BA kraj

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj
    Bratislava, Senec, Malacky a Pezinok.

    Pozícia / odvetvie

    Obchodný zástupca

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Získavanie nových zákazníkov a zodpovednosť za starostlivosť o nich.
    * Udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov so stálymi zákazníkmi.
    * Komunikovanie so zákazníkmi formou priameho predaja.
    * Budovanie a vedenie vlastného tímu.

    Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor, s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodne poznatky.

    Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: Lugera & Maklér spol.s r.o.

    Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

    Benefity a ďalšie výhody

    - osobný a profesijný rozvoj,
    - kariérny rast až na pozíciu manažér regionálneho tímu,
    - motivačné finančné ohodnotenie,
    - služobný telefón, tablet a automobil aj na súkromné účely,
    - firemné akcie,
    - zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
    - bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj,
    - know-how profesionálneho predajcu: Consultative sales approach®

    Termín nástupu do práce

    od 9.12.2015

    Termín ukončenia výberového konania

    30.12.2015

    Druh pracovného pomeru

    brigáda, živnosť

    Informácie pre uchádzača

    Informácie o výberovom konaní:
    1. Osobný pohovor s manažérom.
    2. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
    3. Produktové a predajné školenie.

    Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia na 1. kolo pohovorov. Za pochopenie ďakujeme.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Iné znalosti

    Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    - pozitívny a aktívny prístup,
    - zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti,
    - prezentačné zručnosti,
    - kreativitu.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!