Operátor logistiky (stačí vodičský preukaz skupiny B)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

NÁPLŇ PRÁCE:

- vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača distribučných súprav, jazdí po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
- napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
- vykonáva prácu s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých balení do malých balení
- dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny

PONÚKAME:

- práca na trvalý pracovný pomer
- nástupný plat od 634 EUR brutto
- nočné príplatky
- po dvoch mesiacoch + individuálne a kolektívne odmeňovanie (mzda od 794 - 854€ mesačne)
- 13. plat
- stravné lísky v hodnote 3,15 EUR
- možnosť ubytovania za úhradu (prvý mesiac ubytovanie zdarma)

POŽADUJEME:

- VZV preukaz, skupiny C, W1 (možnosť predĺženia platnosti VZV u nás)
- ochota pracovať na 3 zmeny
- v prípade potreby odpracovať nadčasy alebo soboty
- dobrý zdravotný stav a manuálnu zručnosť
- schopnosť rýchlo a správne reagovať na vzniknuté problémy
- seriózny prístup k práci a záujem o stabilné zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou