startgroup

Finančný manažér - junior

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, dynamickú a inovatívnu investičnú spoločnosť, zameriavajúcu sa predovšetkým na spolufinancovanie súkromných spoločností a ich podnikateľských plánov hľadáme šikovného finančného manažéra - juniora.

Náplň práce :

- Samostatné spracovanie finančných dát - faktúry, reporty pre banky, vysvetlenia, sledovanie a spracovávanie projektov, cash flow ...
- Sledovanie a kontrola finančných tokov
- Spracovanie finančných platieb
- Pravidelný ad hoc reporting
- Spolupráca s internými klientami (účtovné a investičné oddelenie)
- Komunikácia s externými klientami, audítormi, daňovým úradom, bankami

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v dynamickej a inovatívnej spoločnosti
- Nadštandardné finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky pošlite nám svoj životopis. Ak dané požiadavky nespĺňate neposielajte nám prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie, príp. stredoškolské + 5 rokov praxe na podobnej pozícii
- Prax vo finančnom sektore
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni /schopnosť preložiť a vypracovať zmluvy v anglickom jazyku/
- Presnosť, dôslednosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva a proaktívny prístup
- Schopnosť zefektívňovať procesy

- Podvojné účtovníctvo - stredne pokročilý
- Skúsenosti s účtovným programom POHODA veľkou výhodou
- Daňové právo - stredne pokročilý
- Skúsenosti s účto
- Microsoft Excel - expert