startgroup

Práca v predajni a v sklade s nábytkovým a doplnkovým tovarom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj

Pozícia / odvetvie

Pomocné práce a brigády

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme spoľahlivú pracovníčku/ka s proaktívnym prístupom k práci, človeka, ktorý bude samostatný, zručný, dochvíľny a zodpovedný. Pracoval by pre nášho klienta zaoberajúcim sa predajom nábytku a bytových doplnkov.

Ponúkaný plat

3 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

- stredoškolské vzdelanie s maturitou, bez maturity, obchod, služby výhodou
- vysokoškolské vzdelanie I.stupeň
- vysokoškolské vzdelanie II.stupeň
- zodpovedný
- spoľahlivý
- samostatný
- zručný
- proaktívny
- so schopnosťou plniť úlohy svojho nadriadeného

Svoj životopis zašlite na dole uvedenú adresu len v prípade, že spĺňate uvedené požiadavky.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou