startgroup

OPERÁTOR VÝROBY TRNAVA

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Pozícia / odvetvie

Chemický priemysel

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg
- vyťahovanie návinov z navíjacieho stroja a ich označovanie podľa druhu výrobku
- ťahanie skleného vlákna z pecí za použitia rôznych druhov lubrikácie
- manipulovanie s výrobkami a ich balenie
- vyvážanie, dovážanie, prepravovanie a manipulovanie s materiálom a surovinami

Ponúkaný plat

800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného zahraničného klienta.
V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás na tel. čísle _ 0903 737 597, alebo emailom jbendova@startpeople.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- po 1/2 roku pracovný pomer na dobu neurčitú
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- obed za 1 euro

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie bez maturity
- vzhľadom na nutnosť práce s bremenami PRÁCA VHODNÁ LEN PRE MUŽOV
- ochota pracovať v nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 hod. zmeny)
- dobrý zdravotný stav, schopnosť pracovať v noci