startgroup

Vedúci výroby s aktívnym anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Okres Pezinok
okr. Pezinok

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby kvalitných oceľových a hliníkových kovových dielov, zostáv a modulov pre prémiové značky v automobilovom priemysle hľadáme skúseného Vedúceho výroby s aktívnym anglickým jazykom.

Náplň práce :

- Zabezpečiť výrobný proces vo všetkých oblastiach zodpovednosti
- Zodpovednosť za dosiahnutie denných výrobných plánov
- Zabezpečiť v oblasti výroby splnenie a dodržanie pracovných noriem
- Riadenie zmenových majstrov a prostredníctvom nich ostatných pracovníkov výroby
- Udržiavať výrobnú dokumentáciu a zadávať výrobné dáta do MRP systému podľa požiadaviek
- Zodpovednosť za zabezpečenie vzdelávania v oddelení pre jednotlivých zamestnancov
- Spolupodieľanie sa pri plánovaní výrobného procesu
- Analyzovanie skartovaných dát k zisteniu a opraveniu výrobných problémov
- Zodpovednosť za bezpečnosť výroby, dodržiavanie noriem kvality a ISO noriem
- Riadiť činnosť zamestnancov v jednotlivých úsekoch činnosti
- Iniciovať alebo navrhovať plány k motivácii zamestnancov pri dosahovaní pracovných cieľov
- Analyzovať, riešiť, príp. asistovať zamestnancom pri riešení pracovných problémov
- Odporúčať alebo navrhovať personálne opatrenia - plánovať zamestnanecké dovolenky a s tým súvisiace
náležitosti - školiť a hodnotiť zamestnancov ak je to potrebné a požadované
- Prideliť a naplánovať zamestnancov a zdroje k dosiahnutiu plánovanej výroby
- Zabezpečiť, aby všetky stroje/zariadenia boli plne obsadené v súlade s plánovaním

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Mobil a laptop
- Štandardné firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným, ktorých nepozveme na pohovor sa vopred ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie technického zamerania, najlepšie strojárstvo
- Požadovaná predchádzajúca prax v riadení výroby min. 3 roky
- Skúsenosti z oblasti strojárskej výroby nutné
- Skúseností z výroby v oblasti automotive výhodou
- Znalosť anglického jazyka nutná
- Orientácia v ISO/TS 16 949 a ISO 14 001

Osobnostné predpoklady :

- Komunikačné, riadiace a organizačné schopnosti
- Schopnosť motivovať a viesť podriadených k dosahovaniu najlepších výsledkov
- Kreatívna, charizmatická a dynamická osobnosť s iniciatívnym prístupom a orientáciou na výsledky
- Vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť, flexibilita, ústretovosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť
- Vodičský preukaz sk. B