custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame vo Fiľakove prácu na hlavný pracovný pomer (pracovná zmluva) ako operátor alebo operátor elektrotechnik.
NÁPLŇ PRÁCE:
- jednoduché manuálne práce vo výrobe - výroba, skladanie, montáž komponentov - pásová výroba ale aj samostatné pracoviská - operátor elektrotechnik pracuje so spájkovačkou - práca na 2 zmeny (týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena - 8hod. zmeny) POZOR pozícia je bez UBYTOVANIA, je teda vhodná iba pre kandidátov z blízkeho okolia

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na pracovnú zmluvu!
- pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúci mesiac!
- za každý odpracovaný deň stravné lístky,
- bonusový systém od 1. dňa nástupu,
- príjemný pracovný kolektív,
- príplatky za sviatok, nočnú zmenu, nadčas.

Informácie pre uchádzača:

Ak máte záujem o prácu, registrujte sa u nás priamo reakciou na tento inzerát. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky. Nástup do práce je IHNEĎ!

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť,
- prax na podobnej pozícii,
- výborný zdravotný stav,
- bezproblémová dochádzka,
- ochota pracovať nadčas
- vysoké pracovné nasadenie a chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity