Hľadáme kandidátku na pozíciu Montážna pracovníčka vo výrobe

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    410 - 580 EUR
    - pri plne odpracovanom mesiaci dostáva každá zamestnankyňa BONUS za dochádzku + možnosť získať BONUS za produktivitu !!!
    - príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 14.5.2015

Hľadáme zodpovednú spoľahlivú, manuálne zručnú zamestnankyňu (môže byť aj absolventkou SŠ), ktorá má záujem nastúpiť do práce čo najskôr. Práca je na hlavný pracovný pomer na 3- zmennú prevádzku v meste Prešov. Vašou náplňou práce bude obsluha výrobných liniek, montáž komponentov a montáž káblových zväzkov.
Ponúkame vám prácu v modernom pracovnom prostredí, stabilný príjem (plat cca 410 - 580 € /brutto), bonusy za dochádzku aj produktivitu, stravné lístky a rôzne príplatky. Tí najlepší môžu využiť aj poukážky do Wellness.

Náplň práce:
- obsluha výrobných liniek
- montáž komponentov
- montáž káblových zväzkov

Benefity a ďalšie výhody:

- najlepším pracovníkom poskytujeme poukážky vo Wellness zariadeniach
- práca priamo v Prešove
- dlhodobá práca na TPP
- stravné lístky

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť
- dôslednosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- ochota a chuť pracovať na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno