startgroup

Vedúci logistiky

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, stavebnú spoločnosť, ktorá pôsobí v segmente pozemného staviteľstva a poskytuje komplexné realizácie novostavieb a rekonštrukcií na území celého Slovenska, prevažne v Bratislavskom a Trnavskom kraji hľadáme skúseného vedúceho logistiky.

Náplň práce:

- Zabezpečenie včasného a optimálneho zásobovania jednotlivých stavieb
- Zodpovednosť za efektívne vyťaženie jednotlivých zdrojov (doprava, stavebné stroje a stavebná mechanizácia)
- Zodpovednosť za údržbu
- Zodpovednosť za sklad
- Vedenie menšieho tímu
- Personálne zabezpečenie logistiky
- Analýza a reportovanie logistiky - dopravy, stavebných strojov, stavebnej mechanizácie a skladov a ich výstupov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilné a perspektívne zamestnanie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Ak dané požiadavky nespĺňate, neposielajte prosím svoj životopis, nebudeme Vás kontaktovať. V prípade, že ste reagovali na podobný inzerát alebo ste s danou ponukou boli oslovení inou spoločnosťou neposielajte nám už svoje CV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské, nadstavbové, vyššie odborné, prípadne vysokoškolské vzdelanie
- Prax v odbore minimálne 5 rokov
- Prax v stavebníctve (napr. stavbyvedúci)a v oblasti logistiky
- Znalosti v oblasti stavebnej mechanizácie
- Znalosti MS Office na pokročilej úrovni
- Riadiace schopnosti
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Vodičský preukaz B
- Skúsenosti v organizácii strojového parku vítané