IDEÁLNA PRÁCA PRE ABSOLVENTOV - Telefonický operátor call centra - infolinka predaja produktov SLOVAK TELEKOM, a.s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    400 - 800 EUR
    Kombinácia pevnej FIXnej a variabilnej BONUSovej zložky platu. Uprednostňujeme hlavný pracovný pomer na zmluvu. Možnosť pracovať aj na živnosť.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre najväčšieho poskytovateľa telekomunikačných služieb pre domácnosti na Slovensku - SLOVAK TELEKOM, a.s. - spúšťame projekt osobnej starostlivosti prostredníctvom našej aktívnej infolinky.

Preto máš aj Ty jedinečnú možnosť, pridať sa do nášho mladého dynamického tímu a naštartovať svoju kariéru obchodníka alebo servisného pracovníka a získať tak stabilnú prácu, v ktorej máš možnosť uplatniť svoje komunikačné zručnosti.

Ak:
- rád telefonuješ a baví ťa obchodovanie;
- chceš sa naučiť obchodovať;
- si absolvent a nikto ťa nechce lebo nemáš skúsenosti
- pracuješ ako operátor, ale nebaví ťa volať za nízku hodinovú mzdu, alebo výlučne za provízie a chceš získať lukratívnu prácu s istotou trvalého pracovného pomeru

neváhaj a pošli nám svoje CV a naša personálna manažérka Ťa bude telefonicky kontaktovať, za účelom krátkeho telepohovoru alebo videopohovoru a oznámi Ti, či sme si Ťa vybrali.

Čaká Ťa takáto pracovná náplň:

- prozákaznícky telemarketing
- aktívny telesales
- bezplatné poradenstvo stabilným zákazníkom spoločnosti SLOVAK TELEKOM, a.s.
- prezentácia LOYALTY CARD
- oslovovanie klientov s prezentovaním ponuky služieb – predaj
- analýza cien všetkých telekomunikačných služieb v domácnosti zákazníka
- individuálne riešenie šité na mieru
- telefonické poradenstvo pre potenciálnych aj existujúcich klientov

Benefity a ďalšie výhody:

- istota nadštandardného zárobku - fixná + variabilná zložka
- pracovná zmluva so zamestnaneckými výhodami
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- flexibilná pracovná doba
- spolupráca so stabilnou slovenskou spoločnosťou

Informácie pre uchádzača:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.06.2015

Náš obchodný tím tvoria mladí dynamickí ľudia, ktorí majú obrovskú chuť byť v živote ÚSPEŠNÍ!!!
Dnes je veľmi ťažké nájsť spoločnosť, ktorá Ti dá reálnu možnosť naštartovať svoju kariéru, ktorú môžeš aj reálne rozvíjať.
Náš úspech je odvodený od unikátneho know-how, ktoré sme si za 8 rokov aktívneho obchodovania vypracovali a naďalej ho zdokonaľujeme.

My nie sme Tí, ktorí skúšajú...
My nie sme Tí, ktorí veria náhode...
My nie sme Tí, ktorí hlucho telefonujú za účelom rozprávania sa...

MY MOŽEME, MY VIEME, MY DOKÁŽEME!!!

Všeobecne požadované znalosti:

- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno