custom-banner

Pracovník obsluhy strojov v strojárskej výrobe

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme pracovitých, zodpovedných a manuálne zručných zamestnancov na prácu vo výrobe.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha strojov vo výrobe
- príprava materiálu
- pomocné práce vo výrobe
- práca v 12hodinových zmenách (kolotoč - denná, nočná, voľno, voľno)

Platové podmienky:
základná mzda 440 € brutto + rôzne príplatky a bonusy

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie technického smeru (strojárske, hutnícke a pod.)
- manuálna zručnosť (prax nie je nutná)
- dobrý zdravotný stav
- ochota a chuť pracovať
- zodpovedný prístup k práci

INÉ INFO:
- rýchly kariérny rast
- stravné lístky v hodnote 4€
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- sme členom 1. APAS-u (asociácie personálnych agentúr Slovenska)
- sme najväčšia agentúra sveta
- na Slovensku sme už 12 rokov
- sponzorujeme plávanie, tenis (FedCup a DAVIS CUP)
- pomáhame deťom (nezisková organizácia NÁRUČ)

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Registrujte sa priamou reakciou na tento inzerát. Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.
Nástup do práce IHNEĎ!