Bankety-čašník,čašníčka,Chyžná,Pomocník v kuchyni-Ponúkame prácu v 4* a 5* hoteloch v Londýne-mzda týždenne od 6.85GBP/hod alebo 9.50EUR/hod www.mjrecruit.sk

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Londýn
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    7 - 10 GBP
    mzda od 6.85GBP/hod po zmene 9.50EUR/hod

    •zamestnávateľ odvádza daň a zdravotné poistenie z hrubej mzdy
    •pracovný úväzok 40 hodín týždenne,zamestnávateľ umožňuje pracovať aj nadčasy
    •nárok na 28 dní preplatenej dovolenky
    •dlhodobý pracovný kontrakt
    •ubytovanie poskytnuté za poplatok v Londýne
    •pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými registráciami
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 26.4.2015

Informácie o pracovnom mieste

WAITER - WAITRESS

Ponúkame prácu na banketoch čašník,čašníčka v 4* a 5* hoteloch v Londýne
Náplň práce:
•nosenie jedál zákazníkom na stoly
•nosenie jedál na bufetové stoly
•rozlievanie nápojov
•pulírovanie
•a iné
Termín nástupu:
•ihneď/počas celého roka
www.mjrecruit.sk

Chyžná -Room attendant
Úlohou chyžnej je starať sa o poriadok a o zabezpečovanie všetkého, čo je potrebné v hotelových izbách, prípadne v ďalších priestoroch pre hotelových hostí. Pracovnými činnosťami sú: upratovanie izieb, chodieb a iných priestorov ručne alebo s využitím mechanických zariadení na upratovanie, čistenie a dezinfekcia kúpeľní a WC, prezliekanie posteľnej bielizne na izbách, dopĺňanie hygienických potrieb.
Ponúkame prácu chyžná v 4* a 5* hoteloch v Londýne.

Pomocník v kuchyni - KITCHEN PORTER
•nakladanie a vykladanie riadov z umývačky riadu
•umývanie riadov
Ponúkame prácu pomocník v kuchyni 4* a 5* hoteloch v Londýne.

Benefity a ďalšie výhody:

•zdokonalenie sa v anglickom jazyku
•získanie odbornej praxe v zahraničí
•dlhodobá a stabilná práca
•spoznanie novej krajiny, kultúry, nových ľudí
Strava:
•v rámci hotelového zariadenia

Informácie pre uchádzača:

Prosím informujte sa v našej kancelárií na mobilnom čísle 0904 659 538 alebo email email

Máte záujem o túto pozíciu?
Prosím, pošlite nám Váš životopis v angličtine na email obratom Vás budeme informovať o možnostiach získania tejto práce.

Ďalšie informácie na internetovej stránke www.mjrecruit.sk

Všeobecne požadované znalosti:

•flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno