startgroup

Hľadáme znalca slovenského vína - profesionálna obsluha vo vinotéke

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spol. ktorá sa zameriava na predaj slovenských kvalitných vín hľadáme kultivovaného a kreatívneho pracovníka na obsluhu vo Vinotéke so sedením v centre Bratislavy.

Náplň práce :
- Obsluha klientov pri stoloch spojená s poradenstvom a ochutnávkou slovenských vín
- Dôkladná znalosť ponúkaných produktov - slovenské vína od domácich pestovateľov
- Zodpovednosť za príjemnú a kvalitnú obsluhu klientov, sledovanie ich spokojnosti a riešenie prípadnej nespokojnosti
- Príjemná a profesionálna obsluha spojená s ponukou vín, ale aj nealko nápojov a doplnkového sortimentu podľa požiadavky klienta
- Zodpovednosť za čistotu a poriadok na prevádzke
- Ochota vytvoriť vo Vinotéke príjemné a lákavé prostredie
- Práca s pokladničným systémom a terminálom, denné uzávierky finančnej hotovosti
- Zodpovednosť za zverený majetok
- Intenzívny záujem o vínnu tematiku, ochota školiť sa a vzdelávať v oblasti somelierstva
- Dodržiavanie HACCP štandardov, dbať o čistotu stolov a prostredia
- Aktívna komunikácia s hosťami, ochota vyjsť v ústrety
- Zodpovednosť za objednávanie a prebratie tovaru, vystavenie potrebných dokladov
- Zúčtovanie hostí za poskytnuté služby, denné zúčtovanie tržby
- Práca v 12 hod. režime, dlhý a krátky týždeň

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosť kariérneho rastu
- Účasť na odborných školeniach a tréningoch
- Korektný prístup k zamestnancom, zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na vhodného kandidáta a ste znalec slovenského vína a máte prehľad vo vínnej problematike pošlite svoj životopis s tým, kde ste pracovali a aký je Váš prehľad v tejto oblasti.Prednosť budú mať kandidáti, ktorí sú momentálne pracovne voľní, nakoľko prevádzka sa otvára od mája 2015. Jedná sa o nefajčiarsku prevádzku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Praktické skúsenosti v oblasti gastronómie, príp. someliérstva sú veľkou výhodou
- Šancu majú aj záujemcovia, ktorí nepracovali ako čašníci, príp. someliéri, ale majú dobrý prehľad o slovenských vínach a sú ochotní sa v tejto oblasti dôkladne zaškoliť
- Intenzívny záujem o problematiku slovenských vín
- Ústretové, príjemné a profesionálne vystupovanie
- Pozitívne naladenie, dobrá nálada a kladný vzťah k slovenským vínam a klientom
- Ochota školiť sa a vzdelávať v oblasti somelierstva
- Pravidelne sa zúčastňovať prezentácií a ochutnávok od externých dodávateľov