startgroup

Technik elektrotechnických zariadení s aktívnym cudzím jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, nadnárodnú retailovú potravinovú spoločnosť, hľadáme skúseného Technika elektrotechnických zariadení.

Náplň práce:
- Zabezpečenie a aktívne projektové riadenie termínov, nákladov a kontroly kvality v oblasti elektrotechnických zariadení, spracovania podrobnej súvisiacej projektovej dokumentácie
- Zabezpečenie servisu a opráv elektrotechnických zariadení na predajniach
- Komplexné plánovanie a zabezpečenie elektrotechnických prác, elektrotechnických inštalácií a doplnkových súvisiacich činností spojených s rekonštrukciami
- Zabezpečenie technických špecifikácií, vyžiadanie si ponúk od dodávateľov a ich následné vyhodnotenie
- Výber projektantov a ich koordinácia v spolupráci s ostatnými ľuďmi, subjektmi, oddeleniami a pod. zapojenými do projektu
- Zúčastňovanie sa na vyjednávaní zmluvných podmienok a príprava servisných zmlúv
- Zabezpečenie usporiadania a organizácia interného a externého osvetlenia a pod.
- Nákladová, termínová a kvalitatívna administrácia činností a výkonov súvisiacich s elektrotechnickým zabezpečením
- Zabezpečenie detailného a korektného reportingu
- Organizácia a podpora havarijných opráv a údržby
- Vypracovanie záznamov o závadách, monitoring odstránenia závad a spracovanie schválení
- Evidencia a sledovanie spotreby energie, kontrola fakturácie energií
- Riešenie problémov súvisiacich s dodávkou energií
- Zabezpečenie včasného nákupu elektrických energií na trhu s elektrickou energiou
- Spolupráca a podpora na medzinárodných projektoch

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Štandardné firemné benefity
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite nám svoj profesijný štruktúrovaný životopis s podrobným popisom náplne práce v predchádzajúcich zamestnaniach v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Min. SŠ vzdelanie (so zameraním na elektrotechniku)
- Prax v uvedenej oblasti min. 3 - 4 roky
- Certifikát elektrotechnickej spôsobilosti (vyhláška ÚBP SR č.74/1996 Z.z., aktualizovaná 508/2009 Z.z., §22, 23)
- Znalosť práce na počítači (MS Office, Auto CAD a pod.)
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady:
- Vysoké organizačné schopnosti
- Schopnosť presadiť sa, vyjednávacia schopnosť, schopnosť riešiť konflikty a problémy
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Orientácie na cieľ a úspech (výsledok)
- Odolnosť voči stresu, ochota cestovať a nadpriemerné nasadenie
- Otvorená osobnosť, komunikatívny a flexibilný