Redaktor lifestylového magazínu FEMINITY

23.07.2017 Zoznam, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- písanie lifestylových článkov so zameraním na showbiznis,
- kreatívne myslenie, prinášanie nových nadčasových nápadov do spracovania tém,
- umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu na web,
- vhodné len pre ľudí s ambíciou dlhodobo pracovať v oblasti médií, výhodou je žurnalistické , masmediálne vzdelanie.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- internet
- maximálna možná miera samostatnosti
- možnosť realizovať sa
- príjemné pracovné prostredie a kolektív, kolektív mladých ľudí
Termín nástupu do práce:
od 1.9.2017
Druh pracovného pomeru:
vedľajší, živnosť
FEMINITY hľadá šikovného, flexibilného zamestnanca, ktorého zaujíma móda, krása, životný štýl a hlavne spoločenský život a chuť pracovať!

Pracovná pozícia je vhodná len pre ľudí s ambíciou dlhodobo pracovať v oblasti médií, zvládanie neštandardných ľahko stresových situácií.
Výhodou je žurnalistické , masmediálne vzdelanie.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala, posielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

VAŠOU VEĽKOU VÝHODOU bude, ak nám zašlete vašu VIDEOVIZITKU.

FEMINITY.sk je online lifestylový magazín pre úspešné ženy a mužov. Zaujímavé čítanie pre tých, ktorých zaujíma móda, krása a štýl, trendy v nakupovaní, luxus, život celebrít, partnerské vzťahy, či vychytávky zo sveta dizajnu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- perfektná znalosť slovenského jazyka, gramatiky a štylistiky
- kreatívne myslenie
- písanie, štylistika
- všeobecný prehľad z oblasti kultúry, módy, trendov, lifestyle
- predchádzajúca skúsenosť s prácou v médiách (minimálne 1rok)
- skúsenosť v internetových médiách výhodou

Ako na to, nájdete tu: http://kariera.zoznam.sk/clanok/159/co-je-to-video-vizitka
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších portálov na slovenskom internete - Zoznam.sk.
Oblasť pôsobenia:
Médiá
Adresa:
Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zoznam, s. r. o., redakcia - www.feminity.sk
Viedenská cesta 3, Bratislava, 851 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku