startgroup

Nástrojár pre výrobnú spoločnosť v Galante

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Galanta

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť v Galante, ktorá sa zaoberá výrobou plastových a polystyrénových výrobkov pre elektrotechnický a automobilový priemysel hľadáme šikovného nástrojára so skúsenosťami na podobnej pracovnej pozícii.

Náplň práce:
- Demontáž, montáž, údržba, čistenie a konzervácia vstrekovacích foriem
- Lisovanie, údržba, úprava a oprava viacnásobných vstrekovacích foriem a presných foriem s niekoľkými horizontálnymi, vertikálnymi a lomenými rovinami
- Ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov a vykonávanie jednoduchých opravárenských prác
- Ručné opracovávanie materiálov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosť ubytovania zadarmo
- Doprava s firemnými autobusmi z trás Selice, Modrany, Dunajská Streda, Trstice a Komárno zadarmo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku s podrobne rozpísanou náplňou práce. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí splnia všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania prípadne SOU strojárske s výučným listom
- Prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky nutná
- Vodičské oprávnenie skupiny B