Produktový manažér pre POS terminály

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme šikovného človeka, ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:

* riadenie a realizácia procesu vývoja, certifikácie, testovania a implementácie zariadení a služieb v oblasti akceptácie platobných kariet
* príprava zmluvnej dokumentácie s dodávateľmi a pre klientov
* spolupráca na tvorbe pracovných postupov a metodických usmernení,
* riadenie životného cyklu POS terminálov, nastavenie prevádzkových a predajných procesov
* rozvoj služieb – aktivity na rast transakcií, návrh nových riešení pre klientov
* sledovanie profitability POS terminálov
* spolupráca pri tvorbe pricingu POS terminálov
* príprava štatistík a analýz
* spolupráca s externými a internými partnermi

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto práce: Bratislava
* Ponúkaný plat (brutto): dohodou
* Termín nástupu: 1.5.2014, respektíve dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* minimálne požadované vzdelanie: SŠ/VŠ
* skústenosti v oblasti platobných kariet: minimálne 1 rok
* Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
* Microsoft Excel - pokročilý
* Microsoft Word - pokročilý
* Microsoft Outlook - pokročilý

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* samostatnosť
* dôslednosť, vytrvalosť
* komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
* schopnosť presadiť svoj názor, dobré vyjednávacie zručnosti
* tvorivý a samostatný prístup k práci a k riešeniu problémov
* výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
* schopnosť prijímať zmeny a rýchlo sa učiť nové veci

Ponúkame

* férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
* výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE
Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 21 rokov. S miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 42 pobočiek a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1 500 poštách po celom Slovensku. Klienti Poštovej banky majú k dispozícii viac ako 190 bankomatov a viac ako 1 800 POŠTOMAT-ov. To z nej robí najdostupnejšiu banku na slovenskom trhu. Jej dlhodobou stratégiou je byť klientom najbližšie a ponúkať im relevantné služby a servis, ktoré naozaj potrebujú. S novým komunikačným konceptom smeruje k ešte väčšej zrozumiteľnosti a jednoduchosti v oblasti ponúkaných služieb a produktov. Tie sú vytvorené tak, aby reflektovali potreby klientov a prinášali im reálne výhody.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou.

Okrem klasických bankových služieb pôsobí Poštová banka úspešne aj na trhu podielových fondov prostredníctvom dcérskej spoločnosti PRVEJ PENZIJNEJ SPRÁVCOVSKEJ SPOLOČNOSTI POŠTOVEJ BANKY. V roku 2008 vstúpila aj na poisťovací trh so spoločnosťou Poisťovňa Poštovej banky. Úlohou PB Partner, ktorá vznikla v roku 2010, je rozvíjať obchod na poštách. Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky doplnila v roku 2011 portfólio produktov a služieb o oblasť dôchodkového sporenia v 2. pilieri. POBA Servis, je podnikom pomocných bankových služieb. V roku 2012 sa do skupiny Poštovej banky začlenila spoločnosť PB Finančné služby. Poskytuje služby operatívneho a finančného leasingu.
PB IT vznikla v januári 2013. Jej úlohou je najmä zabezpečovať starostlivosť o IT prevádzku a služby.

NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY vznikla v roku 2007 s cieľom podporovať deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci.

ÚSPECHY
Vďaka výborným hospodárskym výsledkom, ale aj atraktívnym produktom získala Poštová banka za posledné roky hneď niekoľko ocenení. V roku 2010 nás prestížny ekonomický magazín The Banker ocenil ako Banku roka a tento titul sa nám podarilo úspešne obhájiť aj v roku 2011.
O kvalite našich produktov svedčia aj jednotlivé ocenenia, ktoré pravidelne získavame v súťaži finančných produktov Zlatá minca. Medzi dlhodobo úspešné a oceňované produkty patrí Neviazaný termínovaný vklad. ktorý získal opakovanie aj v roku 2012 a 2013 prvé miesto v kategórii Termínované vklady a Prvý realitný fond dcérskej spoločnosti PPSS získal druhé miesto v kategórií Realitné fondy. V roku 2013 sa Poisťovňa Poštovej banky dostala do TOP 5 poisťovní na Slovensku podľa týždenníka TREND. Spoločnosť MasterCard nám v rovnakom roku udelila ocenenie Acquiring Innovation.

Poštová banka vám ponúkame priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Plochá organizačná štruktúra a otvorená firemná kultúra prináša možnosti na realizáciu samostatným, tvorivým, zodpovedným a pozitívne mysliacim zamestnancom. Našu firemnú kultúru dotvárajú aj naše hodnoty, ktoré stmeľujú celý tím a robia ho odolnejším voči akýmkoľvek neočakávaným situáciám, ale aj voči konkurencii.

• Jednoduchosť: Snažíme sa robiť veci efektívne a dávať im jasnú a zrozumiteľnú podobu.
• Kvalita: Sme na seba nároční, aby sme mohli prinášať kvalitu.
• Otvorenosť: Vzájomne zdieľame informácie, ochotne prijímame podnety na zmeny.
• Férovosť: Ku všetkému, čo robíme pristupujeme čestne, spravodlivo a zodpovedne.

Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Banky, ktorá sa o vás postará.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa