Špecialista ATM

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme šikovného a najmä zodpovedného kolegu, ktorého hlavnou zložkou náplne je:

* sledovanie stavov ATM
* komunikácia s internými a externými partnermi pri riešení problémov
* spolupráca pri vyhľadávaní nových lokalít pre umiestnenie ATM
* organizácia inštalácií, deinštalácií a relokácií ATM
* reportovanie stavu ATM s vyhodnotením porúch na jednotlivých typoch ATM a odstránenia porúch na ATM
* metodika prevádzky ATM
* generovanie reportov a štatistík v danej oblasti
* sledovanie, evidencia a vyhodnocovanie efektivity ATM

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4
* Termín nástupu: 1.5.2015, resp. dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
* prax na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 1 rok
* Microsoft Excel - pokročilý
* Microsoft Word - pokročilý
* Microsoft PowerPoint - pokročilý
* vodičský preukaz sk. B, prax vo vedení motorového vozidla

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* samostatnosť
* dôslednosť, vytrvalosť
* komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Poskytujeme

* dynamické a otvorené pracovné prostredie
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* výhodné čerpanie bankových produktov
* koncoročné odmeny
* dovolenka navyše
* príspevok na dovolenku
* teambuildingové aktivity
* nadštandardná lekárska starostlivosť
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

O nás

Poštová banka je najrýchlejšie rastúcou bankou na slovenskom trhu a potvrdil to aj mimoriadne úspešný rok 2009. Za všetko hovorí nárast čistého zisku o rekordných 143,6 %, získanie najväčšieho objemu nových zdrojov od klientov a najdynamickejší rast v objeme úverov. Nezávislý ekonomický týždenník Trend nás nazval kométou posledných rokov a vďaka dynamickému a skokovému rastu sme taktiež označovaní za tigra slovenského bankového trhu. Efektívne využitie trhových príležitostí bolo za posledné dva roky ohodnotené hneď niekoľkými oceneniami, ktoré Poštová banka získala od odbornej verejnosti. V rámci prestížnej ankety Trend Top Banka roka získala Poštová banka v roku 2008 aj v roku 2010 tretie miesto a prestížny magazín The Banker ju ocenil ako Banku roka 2010 na Slovensku.

Okrem klasických bankových služieb pôsobí Poštová banka čoraz úspešnejšie aj na trhu podielových fondov prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky. V roku 2008 vstúpila aj na poisťovací trh s produktmi svojej dcérskej spoločnosti Poisťovne Poštovej banky. Sme bankou, ktorá je vďaka partnerstvu so Slovenskou poštou všade tam, kde žijú klienti. Začiatkom roku 2010 sme vstúpili aj na český bankový trh, kde chceme využiť skúsenosti a know-how z úspešného pôsobenia na Slovensku a poskytovať aj klientom na českom trhu kvalitné a dostupné produkty a služby.

Vytvárame priestor pre rast a úspech našich zamestnancov, pretože len silný tím šikovných ľudí môže priniesť našim klientom kvalitu. Staňte sa aj vy súčasťou mladého, dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Ponúkame vám priestor pre realizáciu vlastných nápadov a riešení a príležitosť podieľať sa na zmene a raste banky.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou